+38 093 143 61 61
+38 097 189 71 71
+38 066 503 51 51

Нашi варенички

Каталог пуст

Домашні вареники з різними начинками

Бракує часу приготувати вареники своїми руками? Ми працюємо саме для Вас! Забудьте про заморожені вареники з магазину - звертайтеся до нас, і Ви оціните якість домашніх, смачних вареників ручної ліпки. Ми використовуємо натуральні еко-продукти, що робить наші напівфабрикати якісними і безпечними для всіх.

Вареники з м'ясом

Щоб ситно пообідати чи повечеряти, пропонуємо смачні вареники з м'ясом купити у нас. Вареники з м'ясною начинкою відрізняються від пельменів і формою, і способом приготування. Домашні вареники можна приготувати з різними м'ясними начинками. Ніжне, тонке тісто робить вареники апетитними і смачними.

Вареники з картоплею

Щоб приготувати вареники з картоплею вдома, необхідно провести мінімум півтори години на кухні. За цей час ми встигнемо не тільки доставити наші вареники, але й Ви встигнете їх навіть з'їсти! Тому, вареники з картоплею купити у нас - швидше і вигідніше. До обіду або на вечерю такі вареники незамінні. У нас можна замовити вареники з картоплею та грибами або вареники з картоплею і зеленню. Всі продукти, які ми використовуємо в приготуванні, натуральні, без сої, барвників та інших шкідливих добавок.

Вареники з капустою

Домашні вареники з тушкованою капустою - ситна і дуже смачна страва. Немає часу ліпити вдома? Легше вареники з капустою купити у нас. Можна замовити їх як з іншими видами вареників (з картоплею або м'ясом), так і індивідуально. Це високоякісні напівфабрикати домашнього виробництва. 5 хвилин відварити - і вареники готові до вживання, подаються зі сметаною гарячими.

Вареники з сиром

Один з найбільш корисних видів вареників - вареники з домашнім сиром. Порадуйте себе і своїх близьких - замовте домашні вареники з сиром. Купити в Києві вареники з доставкою - це зручно і швидко. Сирна начинка може бути доповнена різними наповнювачами: курага, ананас, родзинки, що неодмінно сподобається дітям.

Вареники з вишнею

Вареники з вишнями можна віднести як до основної страви, так і до десерту. Вишня робить вареники не тільки корисними, але і дуже смачними. Ця ягода краще за інших підходить для начинки вареників. Наші домашні вареники - ручного ліплення, ніжне тонке тісто і багато начинки вишні (без кісточки). Гарячі, зі сметаною - кращий варіант страви на Вашому столі. Не витрачайте час - вареники з вишнею купити можна з доставкою (Київ та передмістя) у нас. Ми доставляємо наші замовлення швидко, Ви навіть не встигнете зголодніти!